Direktor: Triin Kaljur, 5648 7855, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Õppejuht Kesklinna majas: Maiu Paumverk, 5332 8820, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppejuht Lokuta ja Türi-Alliku majas: Eve Kõrs, 5331 2511,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Majandusjuhataja: Liina Vaba, 5336 3908, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tervisetöötaja: Annika Kägu, 5346 5055, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sekretär: Kati Timberg, 5330 3017, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hoolekogu esimees: Kristi Mikola

Türi Lasteaed on Türi valla asutus. Lasteaia tegevust juhendab ja koordineerib ametiasutuse haridus- ja kultuuriosakond.

Haldusjärelevalvet lasteaia õppe- ja kasvatustegevuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium.